Bugun...

Körfez’de 5 Yarış Bir Arada

2018 Türkiye Pist Şampiyonası 4.ayak yarışları, TOSFED Yıldızını Arıyor 2018 final elemeleri ve Egea Gençler Kupası yarışları ile birlikte 29-30 Eylül tarihlerinde TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde organize ediliyor.
facebook-paylas
 Tarih: 28-09-2018 13:10:10  -   Güncelleme: 07-06-2019 00:14:10

Körfez’de 5 Yarış Bir Arada

Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER) tarafından düzenlenen organizasyon kapsamında, 29 Eylül Cumartesi günü saat 11:00’den itibaren tüm serilerde antrenmanlar ve sıralama turları gerçekleştirilecek. Saat 14:30-16:’da ise 40 erkek 5 kadın fianlistin mücadele edeceği TOSFED Yıldızını Arıyor 2018 eleme yarışı koşulacak.

 

30 Eylül Pazar günü ise Egea Gençler Kupası’nın 1. yarışı 15 dakika + 1 tur üzerinden koşulacak. Saat 12:30’da Super ve Maxi grup birlikte start alacakları TPŞ ilk yarışı, 14:00’da TOSFED Yıldızını Arıyor 2018 1.yarışı, 16:00’da TPŞ ikinci yarışı ile devam edecek program, 17:00’deki Egea Gençler Kupası’nın 2. yarışı ile tamamlanacak.

Apex Masters drift pilotlarının showları ve klasik otomobiller ile renklenecek organizasyon, 18:00’deki ödül töreniyle son bulacak.

sakarya escort sakarya escort sakarya escort
  Bu haber 547 defa okunmuştur.   Editör: Ogün Işık
Etiketler
  Kaynak: TOSFED

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER RALLİ Haberleri
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
03.04.2020 20:00 Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor
04.04.2020 17:00 Ankaragücü - İstanbul Başakşehir
04.04.2020 20:00 Galatasaray - Gaziantep FK
04.04.2020 14:00 Kayserispor - Gençlerbirliği
05.04.2020 13:30 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Göztepe
05.04.2020 16:00 İttifak Holding Konyaspor - Demir Grup Sivasspor
05.04.2020 16:00 Kasımpaşa - Fenerbahçe
05.04.2020 19:00 Denizlispor - Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep FK
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Belediyesi Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Futbol Kulubu 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Ozel Idarespor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI